Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: +48 61 852 20 57 ul. Garbary 48 Poznań

MENU

Szef kuchni poleca

Autorskie menu szefa kuchni Radosława Nejmana zawsze jest niespodzianką, a Goście dopiero w ciemności, gdzie zdani są wyłącznie na swoje zmysły, przekonują się o tym, co jest na talerzach.

Mood Food

140 PLN

Zestaw, który podnosi poziom endorfin w organizmie i polepsza nastrój.

Zestaw, którego składniki dobrane są tak, żeby podnieść poziom endorfin w organizmie i polepszyć nastrój. Na talerzach można znaleźć elementy kuchni molekularnej i kuchni regionalnej.

W tym zestawie istnieje możliwość wyeliminowania składników, których
Goście nie chcą lub nie mogą jeść (alergie pokarmowe, indywidualne
wykluczenia).

Zestaw: przystawka, danie główne, deser.

Bizarre Food

140 PLN

Zestaw, który przełamuje tabu i zachęca do spróbowania niekonwencjonalnych składników.

Tym zestawem szef kuchni Radosław Nejman przełamuje tabu i zachęca Gości do testowania niekonwencjonalnych składników, których nie znajdą w kartach innych restauracji.

W tym zestawie nie ma możliwości wyeliminowania żadnych składników.

Zestaw: przystawka, danie główne, deser.

Menu Degustation

170 PLN

Autorska selekcja najlepszych dań szefa kuchni.

To propozycja najlepszych dań szefa kuchni wybranych w oparciu o jego wieloletnie doświadczenie w kuchni Dark Restaurant® i Vine Bridge New Polish Cuisine®.

W tym zestawie istnieje możliwość wyeliminowania składników, których Goście nie chcą lub nie mogą jeść (alergie pokarmowe, indywidualne wykluczenia).

Zestaw: 2 małe przystawki, 2 małe dania główne, 1 deser

Do zestawu Menu Degustation polecamy wine pairing, czyli selekcję 5 kieliszków wina dobranego przez szefa kuchni do każdego dania. 

Cena: 130 PLN

Super Food

190 PLN

Zestaw dań skomponowanych z bio produktów o szczególnych walorach odżywczych.

Zestaw, który tworzą produkty regionalne z bio upraw. Jego składniki to wyselekcjonowane produkty o znikomym śladzie węglowym. Szef kuchni dokłada wszelkich starań, aby przygotowywane dania sprzyjały oczyszczaniu i wzmocnieniu organizmu, a produkty, które je tworzą, były pozyskiwane w zgodzie z naturą i poszanowaniem środowiska.

W tym zestawie istnieje możliwość wyeliminowania składników, których Goście nie chcą lub nie mogą jeść (alergie pokarmowe, indywidualne wykluczenia).

Zestaw: 2 małe przystawki, 2 małe dania główne, deser.

Do zestawu Super Food polecamy wine pairing, czyli selekcję 5 kieliszków wina dobranego przez szefa kuchni do każdego dania.

Cena: 150 PLN

Napoje

Dark Restaurant® oferuje szeroki wybór soków owocowych naturalnie tłoczonych oraz alkoholi, w tym win organicznych, biodynamicznych a także wegańskich dostępnych również w formie wine pairingu. Polecamy też alkoholowe drinki niespodzianki.

Informacje praktyczne

Menu komponowane jest dla każdego z Gości indywidualnie na podstawie wywiadu przeprowadzonego przed wejściem do ciemności.

Każdy z zestawów jest przygotowywany dla jednej osoby.

Nie ma możliwości zamówienia części zestawów lub dzielenia ich.

Nie serwujemy osobnych dań dla dzieci.

Zestawy nie zawierają napojów.

Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: