Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: +48 61 852 20 57 ul. Garbary 48 Poznań

WYDARZENIA

Imprezy w ciemności

Program kulturalny

Dark Restaurant® to przestrzeń, w której odbywa się szereg wydarzeń, również niekulinarnych o charakterze cyklicznym. Do najbardziej znanych należą koncerty i prezentacje multimedialne w ramach Dark Stage.

Dark Stage

Cykl kameralnych recitali organizowany w ciemności. Na scenie goszczą zarówno wokaliści jak i instrumentaliści. Scena inaugurowała swoją działalność archiwalnymi nagraniami The Goldberg Variations J.S. Bacha w wykonaniu Glenna Goulda. Prezentowana też była twórczość poetek Wisławy Szybmorskiej, Ewy Lipskiej czy Haliny Poświatowskiej a także baśni J.Ch. Andersena. Odbywają się również wystawy fotografii i rzeźby w ciemności.

Warsztaty w ciemności

Wielokrotnie organizowane były warsztaty, obejmujące rozpoznawanie produktów i składników. Ciemność stwarza bowiem idealne warunki do obiektywnej oceny jakości produktów. W Dark Restaurant® odbywają się także zajęcia dydaktyczne studentów psychologii i socjologii a także osób niewidzących.

Walentynki w Dark Restaurant®

Każdego roku wydarzenie przyciąga tych, którzy pragną spędzić ten wyjątkowy dzień w równie wyjątkowy sposób. Przy tej okazji Dark Restaurant® oferuje zestawy specjalne Mood Food, a także szeroki wybór win dla zakochanych. Ciemność sprzyja intymności, a obsługa Dark Restaurant® dokłada wszelkich starań, aby Goście czuli się tego dnia szczególnie komfortowo.

Wigilie, świąteczne spotkania firmowe

W zalewie zrutynizowanych wigilii firmowych, spotkania świąteczne w ciemności stanowią bardzo atrakcyjną alternatywę i cieszą się ogromną popularnością. Menu dopasowane jest do potrzeb organizatorów. Degustacji towarzyszyć mogą również liczne świąteczne atrakcje.

Imprezy okolicznościowe w ciemności

Dark Restaurant® organizuje szereg imprez w ciemności, takich jak rocznice, urodziny czy zaręczyny, które cieszą się szczególną popularnością. Kolacja w naszej restauracji to także uatrakcyjnienie spotkań biznesowych i ciekawa forma imprezy towarzyszącej Targom Poznańskim.

Wieczory panieńskie / kawalerskie

Dark Restaurant® jest chętnie wybieranym miejscem na organizację wieczorów panieńskich i kawalerskich. Kolacja w ciemności to dobry początek niezapomnianego, szalonego wieczoru. Z myślą o tym wyjątkowym dniu została wprowadzona specjalna oferta dla grup minimalnie 8-osobowych:

Panna młoda/Pan młody: zestaw Mood Food lub Bizarre Food: 100 PLN

Pozostali uczestnicy/uczestniczki: zestaw przystawka i danie główne: 100 PLN

Napoje dodatkowo płatne. 

Do rachunku doliczamy 10% za serwis.

Degustacja win w ciemności

Choć tradycyjna degustacja win wiąże się z oceną koloru i konsystencji trunku, Dark Restaurant®  wykorzystuje sytuację wyostrzenia zmysłu smaku i węchu, zamieniając ją w silne i wyjątkowe doznanie. Degustacja win to wydarzenie okazjonalne, organizowane na życzenie Gości. Warunki do uzgodnienia w restauracji.

Informacje praktyczne

Imprezy okolicznościowe organizowane są do 50 osób. W przypadku grup 6-osobowych i większych menu ustalane jest z wyprzedzeniem, a organizatorzy proszeni są o podanie z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem imiennej listy Gości wraz z informacjami o alergiach pokarmowych i składnikach, które Goście życzyliby sobie wykluczyć z menu.

W przypadku grup 6-osobowych i większych do całości rachunku doliczanych jest 10% jego wartości za obsługę. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Informujemy, że ilość wydanych dań odpowiada wcześniej ustalonej liczbie Gości bez względu na ewentualne absencje.

Rezerwacje

Rezerwacji dokonywać należy poprzez formularz na stronie Dark Restaurant® lub telefonicznie pod numerem +48618522057.

Rezerwacje dokonane poprzez formularz na stronie Dark Restaurant® są ważne po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji na podany adres e-mail.

Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: