Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: +48 61 852 20 57 ul. Garbary 48 Poznań

IDEA

Poza schematem

Naszym celem jest nieustanne zaskakiwanie, prowokowanie, przekraczania granic. Interesuje nas wszystko, co nie mieści się w tradycyjnych konwencjach i wychodzi poza schemat. Bawimy się formą, smakiem, zapachem i kształtem. W kuchni zmieniamy teksturę składników, ich stan skupienia, konsystencję, zapach a nawet smak. Wykorzystując najnowsze możliwości technik kucharskich, przygotowujemy dania tak, aby zawsze zaskakiwać naszych Gości.

W kompletnej ciemności wzrok ustępuje pozostałym zmysłom. Wyostrzają się smak, węch i dotyk.

Eksperyment na talerzu

Zachęcamy Gości do spróbowania nowych i nieznanych składników, na zjedzenie których najprawdopodobniej nie zdecydowaliby się w innych okolicznościach. Chcemy aby wizyta w Dark Restaurant® stała się okazją do przekraczania własnych granic i odkrywania siebie.

Już sam wybór sposobu jedzenia staje się przełamaniem tabu. Niekoniecznie bowiem będą do tego potrzebne sztućce…

Zmysłowa przygoda

W chwili gdy nie widzimy tego, co jemy i jesteśmy zdani tylko na zmysły węchu, smaku czy dotyku, uruchamia się wyobraźnia. To może być bardzo indywidualne i sensualne doświadczenie, podkreślające osobisty stosunek do tego, co jemy. W ciemności nierzadko projektujemy własne dania na podstawie dotychczasowych doświadczeń i fantazji.

Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: