Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: +48 61 852 20 57 ul. Garbary 48 Poznań

Dark Restaurant®

Menu

Zapraszamy na kolację pełną zmysłowych wrażeń. Przesuwamy granice doznań niepowtarzalnym smakiem i zapachem dań serwowanych w zupełnej ciemności.

Rezerwacja

Dobry smak rodzi się nocą…

Jedzenie to prawdziwa uczta dla zmysłów. Wyłączając zmysł wzroku stymulujemy wyostrzenie pozostałych: smaku, węchu czy dotyku. O tym, jak wyjątkowe jest to doświadczenie, przekonają się Państwo odwiedzając Dark Restaurant®.

Jesteśmy jedną z nielicznych restauracji na świecie, która przyjmuje swoich Gości w zupełnej ciemności. Serwowane przez nas dania przygotowywane są z dbałością o każdy szczegół. Tworząc menu skupiamy się przede wszystkim na nieoczywistych połączeniach smakowych, wyrazistych aromatach i ciekawych teksturach, intensyfikujących doznania.

Kuchnia autorska.
Szef Kuchni Radosław Nejman.

Niestrudzony eksperymentator i pasjonata o ponadprzeciętnym wyczuciu smaku i estetyki. Wierzy, że prawdziwa przyjemność z jedzenia musi angażować zmysły i emocje.

MENU

Menu tworzone jest indywidualnie dla każdego z Gości na podstawie wywiadu przeprowadzanego przed wejściem do ciemności (z uwzględnieniem alergii pokarmowych i wykluczeń), a każde danie jest niespodzianką. Wszystkie składniki Goście poznają po wyjściu z ciemności w trakcie rozmowy z szefem kuchni.

Mood Food

140 PLN

Zestaw, który podnosi poziom endorfin w organizmie i polepsza nastrój.

Bizarre Food

140 PLN

Zestaw, który przełamuje tabu i zachęca do spróbowania niekonwencjonalnych składników.

Menu Degustation

170 PLN

Autorska selekcja najlepszych dań szefa kuchni.

Super Food

190 PLN

Zestaw dań skomponowanych z bio produktów o szczególnych walorach odżywczych.

Wydarzenia

Muzyka na żywo, spotkania z artystami multimedialnymi, degustacje. Cyklicznie organizujemy wydarzenia nie tylko kulinarne.

Wieczór Panieński i Kawalerski w Dark Restaurant®? Oczywiście! Jeżeli bawicie się w minimum 8 osób, to dla bohaterki/ bohatera wieczoru zestaw Mood Food lub Bizarre Food, a dla osób towarzyszących zestaw składający się z przystawki i dania głównego w cenie 100 PLN/os, ale to tylko od 8 uczestniczek/uczestników i więcej, przy mniejszej liczbie obowiązują zestawy […]

Niezmiernie cieszy nas zainteresowanie skorzystaniem z naszej oferty w różnych formach. Informujemy jednak, że ostateczny termin realizacji wszystkich voucherów, które utraciły ważność, minął 30 sierpnia 2021. Nie przewidujemy możliwości dalszego przedłużenia ważności voucherów. Dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie i do zobaczenia!

Drodzy Goście, informujemy, że od 1 marca 2023 Dark Restaurant® będzie czynne od wtorku do soboty, od godziny 16:00. Zachęcamy do rezerwowania stolików telefonicznie, od godziny 16:00 lub przez formularz dostępny na stronie www.

Jak co roku zbliża się Dzień Zakochanych, szczególna okazja celebrowania Miłości. Tego dnia zapraszamy na pełną zmysłowych wrażeń kolację.   Wszystkim zakochanym proponujemy specjalny zestaw Mood Food, składający się z trzech  miłosnych dań, przystawki, dania głównego i deseru. Cena wraz z wodą i lampką wina dla jednej osoby: 210 pln. Godziny rezerwacji stolika: 16:00/17:30/19:00/20:30 Czas trwania kolacji […]

I znowu - bogactwo smaków, zapachów, kształtów. Idealnie wyważone kontrasty i dopełnienia. Większość odgadujemy - choć nie od razu. Mnóstwo przy tym radości!

Natalia Nowak , Klient

Wizyta w Dark Restaurant wymaga pewnej otwartości na bezradność, przekroczenia własnych ograniczeń, zdania się na kogoś innego - dlatego naprawdę nie warto się spinać, nie warto przychodzić z określonymi oczekiwaniami. Trzeba raczej poddać się doświadczeniu bycia tu i teraz, trwać w oczekiwaniu, niepewności, z tym dreszczykiem niepokoju i zaciekawienia. Taka sytuacja wywołuje niezwykłą intymność, daje możliwość spędzenia czasu we dwoje.

Natalia Nowak , Klient

Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: