Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: +48 61 852 20 57 ul. Garbary 48 Poznań

Dark Restaurant®

Menu

Zapraszamy na kolację pełną zmysłowych wrażeń. Przesuwamy granice doznań niepowtarzalnym smakiem i zapachem dań serwowanych w zupełnej ciemności.

Rezerwacja

Dobry smak rodzi się nocą…

Jedzenie to prawdziwa uczta dla zmysłów. Wyłączając zmysł wzroku stymulujemy wyostrzenie pozostałych: smaku, węchu czy dotyku. O tym, jak wyjątkowe jest to doświadczenie, przekonają się Państwo odwiedzając Dark Restaurant®.

Jesteśmy jedną z nielicznych restauracji na świecie, która przyjmuje swoich Gości w zupełnej ciemności. Serwowane przez nas dania przygotowywane są z dbałością o każdy szczegół. Tworząc menu skupiamy się przede wszystkim na nieoczywistych połączeniach smakowych, wyrazistych aromatach i ciekawych teksturach, intensyfikujących doznania.

Kuchnia autorska.
Szef Kuchni Radosław Nejman.

Niestrudzony eksperymentator i pasjonata o ponadprzeciętnym wyczuciu smaku i estetyki. Wierzy, że prawdziwa przyjemność z jedzenia musi angażować zmysły i emocje.

MENU

Menu tworzone jest indywidualnie dla każdego z Gości na podstawie wywiadu przeprowadzanego przed wejściem do ciemności (z uwzględnieniem alergii pokarmowych i wykluczeń), a każde danie jest niespodzianką. Wszystkie składniki Goście poznają po wyjściu z ciemności w trakcie rozmowy z szefem kuchni.

Mood Food

140 PLN

Zestaw, który podnosi poziom endorfin w organizmie i polepsza nastrój.

Bizarre Food

140 PLN

Zestaw, który przełamuje tabu i zachęca do spróbowania niekonwencjonalnych składników.

Menu Degustation

170 PLN

Autorska selekcja najlepszych dań szefa kuchni.

Super Food

190 PLN

Zestaw dań skomponowanych z bio produktów o szczególnych walorach odżywczych.

Wydarzenia

Muzyka na żywo, spotkania z artystami multimedialnymi, degustacje. Cyklicznie organizujemy wydarzenia nie tylko kulinarne.

Wieczór Panieński i Kawalerski w Dark Restaurant®? Oczywiście! Jeżeli bawicie się w minimum 8 osób, to dla bohaterki/ bohatera wieczoru zestaw Mood Food lub Bizarre Food, a dla osób towarzyszących zestaw składający się z przystawki i dania głównego w cenie 100 PLN/os, ale to tylko od 8 uczestniczek/uczestników i więcej, przy mniejszej liczbie obowiązują zestawy […]

Niezmiernie cieszy nas zainteresowanie skorzystaniem z naszej oferty w różnych formach. Informujemy jednak, że ostateczny termin realizacji wszystkich voucherów, które utraciły ważność, minął 30 sierpnia 2021. Nie przewidujemy możliwości dalszego przedłużenia ważności voucherów. Dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie i do zobaczenia!

14 lutego 2023 Walentynki  w DARK RESTAURANT® Wszystkim zakochanym proponujemy zestaw Mood Food, specjalnie na tę okazję przygotowany przez Szefa kuchni Radosława Nejmana 🙂 cena wraz z wodą i lampką wina dla jednej osoby: 190 pln. Dostępne godziny rezerwacji: 16:00/17:30/19:00/20:30 UWAGA!!! Po raz pierwszy w historii Walentynek w Dark Restaurant proponujemy Zestaw Specjalny (menu degustacyjne + wine […]

Drodzy Goście, informujemy, że od 1 marca 2023 Dark Restaurant® będzie czynne od wtorku do soboty, od godziny 16:00. Zachęcamy do rezerwowania stolików telefonicznie, od godziny 16:00 lub przez formularz dostępny na stronie www.

I znowu - bogactwo smaków, zapachów, kształtów. Idealnie wyważone kontrasty i dopełnienia. Większość odgadujemy - choć nie od razu. Mnóstwo przy tym radości!

Natalia Nowak , Klient

Wizyta w Dark Restaurant wymaga pewnej otwartości na bezradność, przekroczenia własnych ograniczeń, zdania się na kogoś innego - dlatego naprawdę nie warto się spinać, nie warto przychodzić z określonymi oczekiwaniami. Trzeba raczej poddać się doświadczeniu bycia tu i teraz, trwać w oczekiwaniu, niepewności, z tym dreszczykiem niepokoju i zaciekawienia. Taka sytuacja wywołuje niezwykłą intymność, daje możliwość spędzenia czasu we dwoje.

Natalia Nowak , Klient

Zadzwoń lub odwiedź naszą restaurację: